Кредит в компанії ALEXCREDIT

4.6
 • Оформіть заявку
 • Дочекайтеся відповіді
 • Отримати гроші
Умови позики в ALEXCREDIT
Сума від 100 до 12000 грн
Ставка від 1.7%
Строк від 5 до 30 днів
Вік, років від 18-65 років
Способи отримання На карту клієнта
Способи погашення , Термінал, Рахунок
Швидкість розгляду заявки 10 хв.
Швидкість виплати 10 хв.
Графік роботи Цілодобово
Продовження можливе

Зміст

Швидкі позики у компанії «Алекс кредит»

Сервіс «Алекс кредит» пропонує мікропозики на карту. Послуга надається повністю дистанційно, цілодобово і без вихідних.

Власник сервісу — ТОВ «Алекскредит», свідоцтво про реєстрацію № 930 від 08.08.2017 р.

Умови кредитування

Alexcredit пропонує наступні умови:

 • мінімальна сума для замовлення 100 гривень;
 • максимальний ліміт залежить від кількості звернень і може становити від 3 до 10 тис. гривень;
 • ставка 1,7%, при першому звернені — 0,01% на добу.

Для постійних користувачів компанія розробила програму лояльності, що впливає на кредитний ліміт та допомагає отримувати знижки на ставку від 10 до 40%. Підвищенню рейтингу в системі сприяють позики, які були отримані у Alex Credit на суму від 1,5 тис. гривень і строк від 10 днів.

Також діє програма «Приведи друга» — ви отримаєте бонуси за кожного знайомого, що зареєструється на сайті, при цьому вказавши ваш особистий код, а також візьме й вчасно поверне позику. Знайти свій реферальний код можна у особистому кабінеті «Алекс кредит».

Вимоги до клієнтів

Замовити у «Алекс кредит» онлайн позику можуть громадяни України віком від 18 до 65 років, що прописані на території країни. Працевлаштування може бути неофіційним, а кредитна історія — складною. Із документів потрібні паспорт та ІПН.

Також для отримання грошей необхідно мати діючу іменну банківську карту. На її рахунку має бути не менше 2-х гривень.

Процедура оформлення позики

Щоб замовити у «Алекскредіт» першу позику, зробіть наступне:

 1. На головній сторінці сайту alexcredit.ua вкажіть бажані параметри кредиту. При цьому ви побачите повну суму до оплати та кінцеву дату терміну договору. Натисніть «Подати заяву».
 2. Заповніть анкету. Слід вказати паспортні дані та ІПН, стать, дату народження, відомості про працевлаштування тощо.
 3. Введіть реквізити картки та пройдіть процедуру верифікації. При цьому на рахунку може бути заморожена невелика випадкова сума до 2-х гривень, точне значення якої треба вказати на сайті. Гроші невдовзі автоматично повернуться на рахунок.
 4. Пройдіть процедуру верифікації особи згідно з інструкцією.

Сервіс обробляє анкети протягом 10 хвилин у автоматичному режимі.

Якщо заяву було ухвалено, клієнт має здійснити вхід в особистий кабінет «Алекс кредит» та підписати електронну версію договору шляхом введення коду з смс.

Гроші будуть зараховані на картку через декілька хвилин після цього.

Особистий кабінет Alexcredit: функціонал

У особистому кабінеті клієнт може:

 • бачити кількість нарахованих відсотків та фінальну дату оплати поточної позики;
 • замовляти пролонгацію;
 • вносити кошти;
 • подавати нові заяви за спрощеною схемою;
 • бачити свій рейтинг та кількість бонусів.

На сайті «Алекс кредіт» вхід у аканут здійснюється за адресою електронної пошті у якості логіну.

Оплата позики

Вносити кошти можна:

 • у особистому кабінеті, використовуючи при цьому будь-яку карту, в тому числі не прив’язану до акаунта;
 • за допомогою «Приват24»;
 • через термінали «ПриватБанку», EasyPay або Ibox;
 • банківським переказом.

Дозволяється повне або часткове дострокове погашення, при цьому відсотки нараховуються лише за фактичний час користування кредитними коштами.

При необхідності у деяких випадках можна підключити пролонгацію на 10, 20 або 30 днів.

У випадку появи прострочки до основної ставки додається пеня у розмірі 3% на добу.

Відгуки про «Алекс кредит»

Компанія популярна за рахунок пільгової позики для новачків та знижок для постійних клієнтів. Ряд користувачів сервісу також позитивно оцінює цілодобовий режим роботи.

До недоліків компанії відносять лише неможливість отримання готівки.

Контактна інформація

Телефони гарячої лінії «Алекскредит»:

 • +38(093) 618-64-64
 • +38(099) 618-64-64
 • +38(097) 618-64-64

E-mail: mail@alexcredit.com.ua

Юридична адреса: м. Дніпро, вул. Стартова, б. 9а.

ALEXCREDIT
Офіційний сайт alexcredit.ua
Адреса 49041, м Дніпро вул. Стартова 9-А, 2 пов
Телефон 80996186464

Свідоцтво

ALEXCREDIT_1

Займ ALEXCREDIT - сторінка російською


Відгуки про ALEXCREDIT 13

4,6
13 відгуків
Написати відгук

Беру кредити в цій компанії на постійній основі. Я фрілансер, самі розумієте, що робота не стабільна ... Тому я частенько опиняюся без копійки в кишені. В Алекс Кредит заявку розглядають завжди оперативно, а гроші надсилають на банківську карту. Шкода лише, кредитний ліміт замалий і росте не так швидко, як хотілося би.

Затопив сусідів знизу і терміново потрібні були гроші на компенсацію. Спасибі МФО Алекс Кредит, виручили! Подав заявку на сайті і вже через кілька хвилин отримав позитивну відповідь - мені схвалили займ на 3 000 гривень. Якраз вистачило, щоб і у себе труби замінити на нові, і сусідам ремонт косметичний зробити.

Спонтанно з друзями вирішили піти на концерт улюбленої рок-групи. Так як вільних грошей на квиток у мене не було, вирішив звернутися в МФО Alex Credit. Сервіс працює цілодобово – мені схвалили займ, коли було далеко за північ, хоч я і не сподівався! Першу позику видали на 3 000 гривень, не багато, але мені якраз вистачило на те, щоб купити квиток.

Зверталася двічі. Дуже вдало, що хлопці і ночами гроші видають, один раз завдяки цьому вдалося з компанією на раптовий концерт в інше місто зірватися. Оплачую онлайн через особистий кабінет Alexcredit, гроші надходять на рахунок майже миттєво. Шкода, ліміт малуватий і росте повільно, зате ставка в порівнянні з іншими відмінна.

Абсолютно несподівано запросили на весілля, так що потрібні були гроші на подарунок. У цій фірмі привернув безкоштовний перший займ. Ліміту вистачило, реєстрація та вхід в Alex credit пройшли швидко - заварив чай, коли почав все заповнювати, ще чашку не допив, коли гроші вже прийшли на карту.

На Алекс кредит особистий кабінет дуже продуманий. За пару кліків закрив позику заздалегідь, на другий кредит замовив швидко продовження, ніяких штрафів і іншої лабуди, як зазвичай буває в інших МФО.

Кредитуюсь тут давно, так що знижки отримую вагомі. Вхід в Алекс кредит зручний з будь-якого пристрою, подобається, що можна і достроково оплачувати, і продовжувати, тобто користуватися в зручний час. Єдиний мінус - ліміт малуватий, кілька разів потрібен був би побільше, а так всім задоволений.

Створив на Alex credit особистий кабінет і взяв гроші взагалі без проблем. Ніяких комісій не було, відсотки накидали мені за договором, тобто ніякого обману тут немає. Якби ще зробили зручним дострокове погашення, ціни б цій МФО не було.

На сайті Alexcredit вхід в акаунт став для мене сюрпризом. Я завжди вчасно закривала свої позики, а тут два рази відмовили в кредиті! Була дуже дивна ситуація. У підтримці сказали, що в бюро могли ще не оновитися дані, тому показує, що є активні кредити. Так воно і сталося! Через два дні все вляглося і мені видали позику.

Звернувся сюди під час відрядження, дуже невдало гроші скінчилися. Добре, що всі документи були під рукою, анкета виявилася не особливо стомлюючою, так що зареєструвався без проблем. Гроші на карті були вже менше, ніж через півгодини, так що викрутився. Платив через особистий кабінет Алекс кредит, віддав майже ту ж суму, що і отримав, дуже задоволений, звичайно.

Читала про Алекс Кредит відгуки, було дуже багато різних відгуків від людей, була абсолютно впевнена, що тут якесь кидалово спочатку. Згодом стала простіше ставитися, читала умови, правила, з друзями навіть радилася. І як же я рада, що помилялася! Відмінний сервіс, хоч і не безгрішний.

На сайті Алекс Кредит вхід в акаунт обернувся для мене неприємною історією. Я ніяк не міг прив'язати карту і до сих пір не до кінця розумію, як це можна зробити самостійно ... Респект службі підтримки, яка до останнього і щиро намагалася мені допомогти! Позику в результаті взяв, але сам би без допомоги цього не зробив.

Кредити в Алекс кредит брала кілька разів, чомусь вічно перед самою зарплатою то ламається щось, то розпродажа вдала підвертається. Дуже задоволена умовами! Перший кредит взагалі безкоштовний, переплата смішна була, в пару гривень. Потім теж знижки непогані дають, тим більше що статус у мене вже золотий.

Новий відгук

Швидкість видачі
Обов'язково для заповнення
Ім'я
Обов'язково для заповнення
Ел. пошта
Не публікується на сайті
Обов'язково для заповнення
Ваш відгук
Обов'язково для заповнення
Обов'язково для заповнення